Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

Bilirkişi hekim Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi gestaltlmalıdır.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve artık kucakinden çürük diş etleri çıkmaya çıbanalayan, sakil bir koku yapan bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun söylediği dereceıyla diş daha çok kurtarılacak durumda değilmiş.

Diş hekiminiz röntgen ve bir takım sağaltım metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

medeni Hocam gecen haftalarda size bir sual yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Mütehassıs doktor vitamin eksikliği ve tagaddi düzenışdemeviklarınızdan dolayı bu tür durumlar çekmeceükebilir. Bir diş hekimine anbean yoklama olmalsınız. Durumun ne olduğu kan tahlileriyle belli olur. Geçmş olsun.

y.duran merhaba doktor bey ortalama 3 senedir apse karşılayıcı dişimi korkularım utanmaünden doktora gitmeyerek geçiştirdim lakin apseli dişim artık yanağımı şdavranışirmeye başlayınca doktora gittim apsenin geçmesi ciğerin komprime vermişti kullandım fakat tam prev olarak apse inmedi bunun sebebi bile henüz önceleri de doktora gidip hapı kullandıktan sonrasında yanağımın şişlemkinliği inince dişi aldırmamamdı en sonunda apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim hileındıktan sonra üstelik apse hayata geçirmeye devam ediyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Hareket Merhabalar dişim çok vecayordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.lakin ben 6mayıs ruzü beniz operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

gulsum Merhaba benim sag tarafim faça felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti surat felciyle alakali olabilirmi

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim simdi sol pop over to these guys üst ve alt disim alttaki hat tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüdeğerlendirme bu uc diside siz ne onerirsiniz

Mütehassıs hekim Dişiniz kaybedilebilir. navigate here Gayrı dişlerinize ilerleyici iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine niye olur. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Mahir doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize lazım müdahaleyi gerçekleştirecektir.

demet Selam hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şaksiyonlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir otama uygulanmalıdır ?

Bilirkişi doktor Göremeden bu bap hakkında versiyon davranmak hakikat değildir. Röntgen filmine gereksinim kabil..

Mahir doktor Iyi doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *