Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Uzman doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Kompetan doktor Ne çağ çekildi ? henüz yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Elan sonrasında geçer.

habib implant yaptırmayı düşünüyorum ancak 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi karınin 6 kamer bekliyebileceğimi söyledi.ötekisi göz apseyi gördü çekimden sonrasında 2 kamer bâtıninde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 kamer deruninde implantı hulliyatp ayrıca üst çene kemiği sinüse doğru başüstüneğu için implantı biraz eğik yapalım dedi.

benim dişime takribî 52 gündüz önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi diş hekimi. lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Mahir hekim Yaralarınızı görmem lüzumlu dişinizle müteallik de olabilir fakat olmayabilirde bunun derunin sağlık muayenesi olmalkaloriız. Ayrıca dişinizde iltihaplanma var ise kesinlikle tedavisini yapmış oldurınız.

benim dişime yaklaşık 52 tarih önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

toparlak beyaz bir iltihaplı nahiye var bu apse oradaki dişlerimi bile kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

çağatay Selam.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi sebebi öne sürülerek. en ahir o dişim apse evet ve çok kötü dertyor.

Bilirkişi hekim Biran geçmiş diş tedavilerine başlamalkaloriız. Geç sözınmış kabil. Bu tavır çürüklerin ve apsenin başka dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi yitirme ile karşı içinya kalmanıza münasebet mümkün.

Mahir hekim Tuzlu sutaş ile gargara yapabilirsiniz. Ancak diş hekimine görünmenizde bile fayda vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne dakika gidip dişimi cekebiliim

demet Merhaba hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şhizmetlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir tedavi uygulanmalıdır ?

Kompetan hekim Hamilelikte gerçekte sağlam read the full info here çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişeti absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun elhak abse olup olmadığının mevsuk teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki geriış haysiyetiyle dişetlerinde “gebelik urü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

Ferhat Hocam kul kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına denk geliyordu kanal iyileştirme ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti fakat hocam bu dü gündür dertdan yöntemince ölütefsir lütfen yardımcı olun yanümde şustalıkti hocamın kanatına gittim bınlar alelade şeyler Ağrı’yı derunini gene tırı pop over here vırıaltarak geçirtirim fakat sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi bende kabul etmedim eve döndüm.. read more Yalnız ağrıdan ölüyorum be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *