Düşünceler Hakkında Bilmek dis eti kanamasi kanser

Kompetan hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

hüseyin Hocam s.a gövde apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bağırsakinde diş eti evetğu bağırsakin oraya eritici ilaç koydu suratim şmaslahatti antibiyotik kullanıyorum bu iyileştirme kaç günde geçer…?

Bilirkişi hekim Geçmiş olsun mukteza müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar aracılığıyla kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz bünyelacak bir şey kalmamış.

medeni Hocam gecen haftalarda size bir sual yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Mahir doktor Ha balkılar olabilir. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lazım fakat diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Behemehâl diş hekiminize temelvurunuz.

ivedi lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok az agridigi icin savsama ettim daima.Lakin son gunlerde disimin yanlari şişti.Sanirim iltihap kapti

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve kesif kesif imikımda şişlemlik oluyor.

sevgili ekerl Doktor satış merhaba benim disim 2 yıl once kanal tedavisi evet 2 sene sonra agrımaya basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra pop over here disim sisti disime biseyler tıkızp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi yalnız hala doktor bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay evet disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı yine sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim fakat yeniden sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

Bilirkişi hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza kesinlikle güveniniz.

Uzman site here doktor Tuzlu sutaş ile gargara yapabilirsiniz. Lakin read review diş hekimine görünmenizde bile yarar vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Hazal Doktor komutan merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam gerektiğini söyledi. Kanal tedavisine esasladık amma sakat kaldı.

Mahir hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında savunu sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Kompetan doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı kontrolör edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa baştan bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Apse tedavilerinde hat tedavisi haricinde cerrahi otama icraatı da vardır. Bu cerrahi anlayışlemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *