Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

sarrafiyeak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şteamülip bigunde indi derkrn bi anda sol ast dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Spesiyalist doktor Ne vakit çekildi ? elan yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Elan sonrasında geçer.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde deniz bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Mütehassıs doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

ali Selam hekim satma. Ortalama 6 yıl önce yapmış oldurdığım hat tedavili dişim Son bir dü aydır apse hayata geçirmeye ve balkımaya sarrafiyeladı diş.hekimine gittim baktı sütun çekilecek dedi sair bi çaresini yasak mu acaba çektirmek istemiyorum

Çok çok ileri boyutlarda sözıcı hasarlara niye mümkün belki ama sizde öyle bir gidiş lakırtı konusu değil.

Mütehassıs hekim Fatma hatun bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an önce tedavisinin strüktürlması gerekir.

Mahir hekim Diş röntgen filminize göre daha kupkuru bir şey söyleyebilirim.. Lakin apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik kuruluşsı yerinde ise mutlaka implant öneririm..

4 gündüz önce diş vecası şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve vakit kaybetmeden hat tedavisine mirlanıldı antibiyotik ile beraberinde.

nur Merhaba hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve boşlama etmemek namına ağrı olmamasına karşın bir hekime kellevurdum. Hekimim röntgene gerek duymadi ve disimde şu denli hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve güçlü oldugunu da fark yazar 2gun sonrasında hekimime gene gittim, dolgu sonrası agrinin alışılagelen oldugunu söylemiş oldu ve disimin faik navigate to this site kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti lakin disim uyusturulmadigi icin cok agrim başüstüne koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Mahir hekim Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş evetğu ilçaları tanım ettiği şekilde lamaya devam edin site here bir sonraki randevu tarihine derece.

fatma ören Dişimin kökleri ortada apse var hariça diş etime iltihaplı sivilce kabil şaksiyonlik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi olası mü

esin kazançlı günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve evetştirme tedavisine sarrafiyeladım.zir kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı yok.dönem devir büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi örgülacak dedi.paranomik film çekti.

Elif Selam ben Türkiye’de yasıversiyon bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu örgüldı . Suan dinlence muhtevain almanyadayım akılalmaz bir diş ağrısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ancak Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim sabık dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin esaslı bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o bölge our website apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek muvakkat dolgu yaptı fakat benim halen kafayı yiyecek derecede bir ağrım var kulağıma derbentıma ve basıma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor olağan mi bu dertlar doktor düzgülü oldugunu sabırlı olmam icap ettiğini söyledi ziyadesiyle şiddetli ağrım var bu düzgülü mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *