Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması için gargara

eylül apsem tarih geçtikçe elan çok büyüyor âdeta doktora gene gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya kelleladım da geniş spektrumlu olmasına rağmen hüküm etmedi güya

Spesiyalist doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz muktezi tedaviyi uygulayacaktır.

Diş hekiminiz röntgen ve bir grup otama metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Uzman hekim Dişinize yönelik olarak yapmış evetğunuz bu prosedür son grado sakimtır. Dişinize (Dişetinize) enjeksiyon veya ayrıksı bir beden gün batısırmanız mevcut sorunların üzerine gayrı problemlerı da eklemenizden değişik bir yarar sağlamayacaktır.

meliss Selam benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve kanal tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

naz Selam.benim madun damağında sıkı bir şaksiyonlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

müdevver beyaz bir iltihaplı toprak var bu apse oradaki dişlerimi bile kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

Spesiyalist doktor İyi günler, titrırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (doğrusu çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü ciğerin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, problem esasta bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi gayrı bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya more.. da problem olan dişiniz esasen 20 yaş dişiniz değil see bile elan öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan sair kökünü çıkartmayı düşünüyor – bundan sonra tamamı çekilmiş olan dişin alegori bile bir implant yerleştirecek (çünkü daha arkada olan 20 yaş dişleri alegori implant yerleştirmeye gerek yoktur.)

Kompetan doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

murat altun Merhaba hocam çürük olan (yarısı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında bayan doktorum dışımi çıkardı ama 2kök sinuse kaçtığını söyledi .

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne dem gidip dişimi cekebiliim

Mahir hekim Gerçekli kontrol edilmeli ve mutlaka amma behemehâl apse yapaan dişleriniz acil iyileştirme görmelidir. Bu mevki yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niye more tips here bu kadar boşlama ediyorsunuz.

Uzman hekim Zaten bu zamana kadar geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya denli meyvelanacaksa bekleyin lakin bunu uzatmayın..

Diş hitit ve diş arasında oluşan apselerde iyileştirme ise öncelikle kesim temizlenir ve iltihabın ciğeri tıngırşeşlır. Elan sonra apse yine nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *