diş eti kanaması abdesti bozar mı Için 5-İkinci Trick

Eğer diş ve diş etleri arasında tehiluklar var ise yemiş başüstüneğunuz yiyecekler bu zayiluklar beyninde birikebilir ve apse oluşmasına niye olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi tarafından kontrol edilerek dolgu mesleklemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

kemal merhaba doktor eş. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yönı deldiler iltihabı açıkalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin beraberinde kavrayış bir şmaslahatlik oluştu iltihap geliyor oradan.

süpürge otu İyi gunler hocam benim sorunum henüz onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu gidiş da elan oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi yeniden kizariklik var

sivilize Hocam gecen haftalarda size bir soru yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Spesiyalist doktor Yaralarınızı görmem lüzumlu dişinizle alakadar bile kabil lakin olmayabilirde bunun kucakin muayene olmalkaloriız. Başkaca dişinizde iltihaplanma var ise kesinlikle tedavisini yaptırınız.

y.duran merhaba hekim komutan takribî 3 yıldır apse yapan dişimi korkularım yüzünden doktora gitmeyerek geçiştirdim ama apseli dişim daha çok yanağımı şhizmetirmeye mebdelayınca doktora gittim apsenin geçmesi yürekin hap vermişti kullandım fakat tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile elan önceleri bile doktora gidip komprimeı kullandıktan sonrasında yanağımın şmaslahatkinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ancak dişim kızılındıktan sonra birlikte apse yapmaya devam ediyor ne yapmam icap yardımcı olur musunuz?

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim bâtınin doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye saksıladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye çıbanlamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada gelişerek çenemden diş eti kanaması nasıl önlenir dudağıma denli doldu. daha sonrasında enjeksiyon tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

İrem pekâlâ hocam apse ne oluşur ? doktor dişini sık one-time offer fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve alt disim alttaki hat tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüversiyon bu uc diside siz ne onerirsiniz

Kompetan doktor Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak henüz sonra dişini otama edicek.. Henüz ziyade beklersen öbür dişlerinde çürür ve dertların çok henüz aşkın olur.

Istek Hekim komutan merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu dertlar sağ gözüme ağırlık yapar mı ? Çünkü sağ delikümde ağrılar oluşmaya kelleladı.

bekir merhaba hocam benim dişimaşkın fena balkıyor balkının yaya olarak geçmesi bağırsakin ne yapmalıyım

hilal dişime yaklaşık bir sene önce kanal tedavisi konstrüksiyonldı fakat aradan dü kamer geçmeden o dişimde bir kırılma oldu ve dişimin dâhili oyuk gibi oldu ziftlenmek yediğim dem çiğneme esnasında balkıma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıtefsir ne more.. yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Bilirkişi hekim Hayır doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *