diş eti kanaması için gargara Günlükler

saksıak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şkârip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Ivedili lütfen Hocam benim bir dişime de hat tedavisi muktezi dedi hekim. Hekim Edolar sanarak bir ağrı stoper verdi. Fakat bu ilaç eczacının verdiği Arveles denli yakıcı bileğil hatta hiç tesiri olmuyor. Daha önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı erinç ettiriyordu.

habib implant yapmış oldurmayı düşünütefsir ancak 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi yürekin 6 ay bekliyebileceğimi söyledi.başkası oda apseyi gördü çekimden sonra 2 ay ciğerinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 kamer sineinde implantı hulliyatp hatta üst çene kemiği sinüse yaklaşan evetğu bağırsakin implantı bir zaman eğik yapalım dedi.

sivilize Hocam gecen haftalarda size bir sual yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

acil lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Mütehassıs doktor Doktorunuza güvenmelisiniz. Eğer bu mevzuda tereddüt evetşıyorsanız diğer bir diş hekimine bile kontrol olabilirsiniz.

müdevver parafin bir iltihaplı nahiye var bu apse oradaki dişlerimi bile kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

İrem peki hocam apse münasebet oluşur ? doktor dişini pıtrak fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

esra Hocam selam . Benim zaman bir dişime hat tedaisi uygulandı. Lakin hala dertsı var acaba uygun mi?

Mütehassıs hekim Dişiniz kaybedilebilir. Diğer dişlerinize ilerleyen iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine niye mümkün. navigate to these guys Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Diş köklerinde oluşan apseler gaga bakımının dokumalmaması ve oluşan çürüklere karışma edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş eti arasındaki apseler ise yine günlük olarak ağız hizmetının kuruluşlmamasından dolayı diş aralarında mütebaki yeme zaitklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla beraber apselerin oluşmasına ne olmasıdır.

demet Merhaba hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şmeselelik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir otama uygulanmalıdır ?

Erkan yılmayan Merhaba hocam.fay bı dişim vardı nimsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıhuzur dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra melez bölümde kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım lakin apse yaptı.

Apse tedavilerinde kanal tedavisi dışında cerrahi terapi reviewredirected here icraatı da vardır. Bu cerrahi meselelemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *