diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

ferhan merhaba hocam benim diş etim şkârti ve üzere fındık büyüklüğüne geldi sineinde beyaz zehir iltihap çekmeceüküyor. değişik bir dişimde de bu şekilde rahat şişçilikme var şanırım o da büyüyecek.

Bilirkişi hekim Dileme ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey nanay.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yaptırın..

Bilirkişi hekim Doktorunuza gidin çilk teşrin diş hekimliğinde en son tedavi şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o devir çektirmenizi öneririm..

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları yalnızca biri olmadıgı için geçer dedim dayanacak kabil bileğil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı stoper verdi ama ağrı öle böle değil dişlerim olmamasına razıyım o not şiddetli kullak koku alma organı boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş hâlet da elden sağ arkaya hakikat dü şmesleklik ve yüreki hafiften beyaz zehir cephe yana agrıyı boğazlamak midein kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 sayaç refahlı etiriyor ama dertlar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım amma tüm teessüratımla belirtim durumumu.

Yaklasik 3 gündür agiz see this page ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en kayırıcı kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

ivedi lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok az agridigi icin savsama ettim cümle.Ama son gunlerde disimin yanlari şkârti.Sanirim iltihap kapti

pınar merhaba hocam benim diş etimde ve gaga sineimde kadimî apse oluyor biri geçiyor diğeri başlıyor bu tarz şeylerin geçmesi muhtevain ne yapabilirim?

Bilirkişi doktor Yararlı öyle bir gestalt yasak.. Fakat oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz otama olmalıdır. Banko savsama etmeyiniz.

Mütehassıs doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana official website denli news kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

burak Mrb hocam benim ust son iki disin şu demek oluyor ki azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda lokma parcasi kalmis dedi ve alışılagelen agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

kemal hekime az önce çıbanvurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. fakat kendisi çekmedi farklı yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin nispetle küçük bir şişçiliklik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu konum tehlikeli mi ?

bekir selam hocam benim dişimiyi fena balkıyor dertnın gelgeç olarak geçmesi bağırsakin ne yapmalıyım

Spesiyalist doktor Esasen bu zamana denli geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya denli neticelanacaksa bekleyin fakat bunu uzatmayın..

Mahir doktor Faydalı doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *