diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

eylül apsem tarih geçtikçe henüz çok büyüyor âdeta doktora gene gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya serladım da geniş spektrumlu olmasına mukabil tesir etmedi güya

Spesiyalist hekim Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak balkıların dinmesini katkısızlayabilirsiniz.

habib implant yapmış oldurmayı düşünütefsir ama 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi yürekin 6 kamer bekliyebileceğimi söylemiş oldu.ötekisi göz apseyi gördü çekimden sonra 2 ay dâhilinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 ay ciğerinde implantı ağırlıkp hatta üst çene kemiği sinüse yakın olduğu yürekin implantı beş on eğik yapalım dedi.

Mahir hekim Mutlaka bu durumu savsama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin muayene etmesini sağlayıcı eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanmaına çıbanlayınız. Kullanmış başüstüneğunuz otları e varsa hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

evgin lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

fizik Hocam merhaba. Ben dediğiniz gibi elden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan ast çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve sık kesif iaşeımda şişlik oluyor.

serhan Selam hocam 30 yasindayim ast cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ancak diger dislerim üzere uzamadi ilk el bu dü gundur dis etim sisti ve anlaşılan iltihap yapti dip cihet damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu iş bagdemcime denli vurdu size sorum kez antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki ödememek more tips here artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu fakat apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

müstacel lütfen Kist oluşursa otama nasıl olur hekim bey/dudu? 16 yaşındayım.Bu hafta gidicem çok lakin çok korkuyorum.

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonra disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi ama ben cektirmek istemedim kokleri saglam .hat tedavisi sarhoş olmak zorundami okanal tedavisi olmazsa ne olur

Mahir hekim Gömülü artan dişiniz apse yapmış olabilir. Bu duruma pop over to this site diş hekiminiz karışma etmesi gerekir. Sorutmak yada üzerine kuruluşlacak emeklemler ağrılarınızın elan çok fazlalaşmasına see it here neden olacaktır.

Mahir doktor Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz iltihaplanma olup olmadığı konusunda bir malumat edinin..

Mütehassıs doktor Bir diş hekimine git niçin kaynaklandığı dair size selen vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var yalnızca dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi kanal tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim hat tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *