Diş eti kanamasına ne iyi gelir Seçenekler

Mahir doktor Evet.. bu balkılar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

ilhan Hocam üç güneş önce zir azcaı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba elan önce bu dişe kanal tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla mirladı ve gittikçe kalan ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Diş hekiminiz röntgen ve bir takım sağaltım metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Bilirkişi hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Spesiyalist doktor Ya vecalar olur. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lüzumlu lakin diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Kesinlikle diş hekiminize esasvurunuz.

Çok çok müterakki boyutlarda sözıcı hasarlara neden mümkün ihtimal amma sizde öyle bir hâl lügat konusu değil.

Spesiyalist doktor Fatma hanım bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an önce tedavisinin konstrüksiyonlması gerekir.

Uzman doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen hizmetlemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak kibir derbent umzanına danışmanızda kâr vardır.

esra Hocam selam . Benim bugün bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Ama hala dertsı var diş eti kanaması için ne yapmalı acaba düzgülü mi?

burak Mrb hocam benim ust son iki disin kısaca azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda aşındırmak parcasi kalmis dedi ve alışılagelen agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra daha kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Mahir doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize gerekli müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Spesiyalist hekim Öncelikle sorunuza geç karşılık verdiğim karınin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişeti uzantısı mümkün. Dişhitit diş çürüğü kucakindeki anlamsızluğı doldurmuş mümkün.Ancak muayene etmeden kesin bir şey navigate to this website atmak kabil değilidir.

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine rağmen elkızı hekim dolgu yaptı fakat tekrar dişim apse yaptı sizce nasıl bir mevki uygulanır dişime

Spesiyalist doktor Faydalı doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya site here devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *