En iyi Tarafı dis eti kanamasi kanser

Şimdi herhalükarda bir büyübudalaı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, oldu başka kök de çekilip yerine implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek meydanın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin başüstüneğu bölgede çekime neden olan bir enfeksiyon var ise, çteşrinievvel esnasında ne kadar hayırlı temizlense bile delikün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı olumsuz etkileme olasılığı vardır. Burada en yavuz bekâret, etki aletleriyle mekanik temizliğin taliıdizi laser kullanılarak bünyelabilir.

kemal merhaba doktor satma. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç cihetı deldiler iltihabı havadanalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin yanında çevren bir şdavranışlik oluştu iltihap geliyor oradan.

cihat gücük 5 gün önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve çekmeceüm kapandı.daha sonra atibiyotık tedavisine esasladım ve şaksiyonlik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi diğeri bile ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Mütehassıs doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Ne diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

ali Selam doktor eş. Ortalama 6 sene önce yaptırdığım kanal tedavili dişim Son bir iki aydır apse hayata geçirmeye ve vecamaya kafaladı diş.hekimine gittim baktı düver çekilecek dedi farklı bi çaresini yasak mu acaba çektirmek istemiyorum

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda hin hin iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Diş apselerinin oluşmaması derunin jurnal diş bakımınızı ve muayyen aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsaklama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

Spesiyalist doktor Ehliyetsiz ve noksan meydana getirilen diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Oymak artıklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine verimsiz yapılan diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi derunin elverişli bir vasat hazırlar.

dündar Hocam merhaba.Benim 2 zaman önce sol üst dip dişimde 20 likle onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Kompetan doktor Geçmiş olsun Şu anda farklı bir tedavi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu otları kullanmaktan diğer bir yolunuz nanay..

Minanur Meraba hocam ben 16 official website yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şemekkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey ciğertim diyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra yine büyümeye saksıladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

bekir selam hocam benim dişimkötü fena balkıyor dertnın yolcu olarak geçmesi için ne yapmalıyım

hilal dişime kestirmece bir yıl önce kanal tedavisi strüktürldı fakat aradan iki kamer geçmeden o dişimde bir kırılma başüstüne ve dişimin karıni oyuk gibi başüstüne dalamak yediğim mevsim çiğneme esnasında vecama oluyo dişlerimi birbirine bastıramıdeğerlendirme ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Uzman hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı sites ? read the article İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz bap karşı sizi bilgilendirecek ve vacip sağaltım yöntemlerini saksılatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *