Hakkında diş eti kanaması nasıl önlenir

eylül apsem sıra geçtikçe daha çok büyüyor güya doktora yine gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya kafaladım da geniş spektrumlu olmasına mukabil ağırlık etmedi âdeta

Ivedi lütfen Hocam benim bir dişime bile hat tedavisi lüzumlu dedi doktor. Hekim Edolar diyerek bir ağrı stoper verdi. Fakat bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar çarpıcı değil hatta hiç etkisi olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı erinç ettiriyordu.

Benim basimdan soyle bir hikâye gecti. Gecen kamer sag zir disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni sağlık muayenesi eden hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ama ilaclar ağırlık gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Kompetan doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Ne diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

müstacel lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Çok çok gelecek boyutlarda kalıcı hasarlara niye olabilir belki ama sizde öyle bir durum kavil konusu bileğil.

Uzman hekim Fatma eş bu bölgede iltihaplanma olmuş behemehâl bir an geçmiş tedavisinin dokumalması gerekir.

serhan Merhaba hocam 30 yasindayim ast cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti lakin diger dislerim kabil uzamadi ilk posta bu iki gundur dis etim sisti ve anlaşılan iltihap yapti dip kanat damamin küçük bir parcasi dis ustunde bu bahis bagdemcime kadar vurdu size sorum su antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki perişan etmek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu amma apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

esra Hocam selam . Benim zaman bir dişime hat tedaisi uygulandı. Ama hala balkısı var acaba düzgülü mi?

burak Mrb hocam benim ust son iki disin yani azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda batmak parcasi kalmis dedi ve uygun agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik more… ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

erek hocam merhaba benim diş etim kamer önce apse yaptı hekim kanal tedavisi yapalım dedi bana şteamülikliğin inmesi midein bi ilaç yazdı ilacı kullandım şanlayışlik indi köle hat tedavisine lazım kalmadığını düşündüm şuan dişetim gene şdavranışti ben yeniden aynı ilacı aldım fakat şimdiye denli bi faydası yasak napmalıyım. bide dişeti şfiilikliğinde sigara bağırsakmenin hüsranı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

demet Merhaba hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şfiillik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir iyileştirme uygulanmalıdır ?

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 see this website kanal tedavisi demesine mukabil kadın doktor dolgu yaptı fakat yeniden dişim apse yaptı sizce nasıl bir hâlet uygulanır dişime

Ferhat Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına emsal geliyordu kanal sağaltım ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti fakat hocam bu iki gündür balkıdan prev resmen ölüdeğerlendirme lütfen yardımcı olun tarafümde şemekti hocamın yanına gittim bınlar olağan şeyler Ağrı’yı bağırsakini tekrar havadanaltarak geçirtirim amma sen aynı Ağrı’ları yine çekersin Dedi kul akseptans etmedim eve döndüm.. Lakin vecadan ölüversiyon be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *